premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
Jak sortujemy wyniki?
 
 
 
Purchase document:
VAT invoice from premium.pl
Seller:

 
 
 
 
 
Odwiedzin oferty:
109867
 
 
 
 
Opis oferty
Nowe możliwości! Od tego roku oferujemy opcję wynajmu domeny, czyli w pełni zautomatyzowany proces, i zabezpieczony przez największą polską giełdę domen internetowych. Opcja ta nie angażuje dużej kwoty, a pozwala cieszyć się wszystkimi atutami najlepszej domeny dla prowadzonej działalności. Jest to coraz bardziej popularna forma gwarantująca dostęp do domeny klasy premium, z której obecnie korzysta wielu polskich przedsiębiorców.

Ceny wynajmu naszych domen to kwoty od 45zł netto do 150zł netto za miesiąc korzystania (podobnie jak rachunki za inne media). Nie więcej! Zapytaj nas o cenę najmu swojej nowej domeny.

Dla zobrazowania faktu, jak atrakcyjna jest cena domeny w abonamencie wystarczy podliczyć swoje miesięczne wydatki na:

- rachunek telefoniczny,
- za energię,
- kwoty przeznaczone na pensje,
- kwoty przeznaczone na płatności ZUS,
- księgowość,
- materiały biurowe,
- i przede wszystkim cenę wynajmu nieruchomości.

W dobie internetu i możliwości jakie stwarza zaistnienie firmy online, kwota za wynajem / dzierżawę domeny (którą można w pełni odliczyć w koszty działalności) jest z pewnością nieproporcjonalna do potencjalnych korzyści, a więc bardzo atrakcyjna.

Niezależnie czy zdecydujesz się na zakup czy też dzierżawę domeny, pozwól że przedstawimy Ci kilka korzyści wynikających z posiadania dobrej domeny:

+ Otrzymasz fakturę, co pozwoli ująć cały wydatek w kosztach firmy obniżając wysokość podatku dochodowego i VAT
+ Taki adres tylko jeden, a co za tym idzie może go posiadać tylko jeden podmiot
+ Domeny słusznie porównuje się do wirtualnych nieruchomości, a posiadanie tego adresu można porównać do siedziby firmy w najlepszej lokalizacji w mieście
+ Klient, który będzie miał styczność z tak prostym adresem zapamięta go bez wysiłku, dzięki czemu zawsze odnajdzie Twoją stronę
+ Krótki i intuicyjny adres ułatwia tworzenie nowej marki na rynku
+ Już kilku kontrahentów dla Twojej firmy może sprawić, że zakup domeny zwróci się
+ Taka domena to łatwiejsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach, a co za tym idzie niższe koszty promocji
+ Ceny domen rosną każdego roku wraz z popularyzacją sprzedaży przez internet, co czyni zakup również inwestycją, gdyż możesz odsprzedać ten adres za większą kwotę niż kwota zakupu jeżeli zdecydujesz się na kupno
+ Musisz wiedzieć, że tym adresem interesuje się więcej firm i mogą Cię ubiec. Szkoda by było...

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły wynajmu: tel 668 733 733
Jedyny taki prestiżowy adres. Wszystkie 2literowe domeny zajęte są od kilkunastu lat przez największe firmy. Nie pozwól, by Twoi klienci borykali się z problemami przy wpisywaniu długich i trudnych w pisowni wyrazów. Nie pozwól by trafiali na strony konkurencji. Zainwestuje w najlepszy adres już dziś. Cena została ustalona w oparciu o ostatnie transakcje na rynku polskim. Nie oczekujemy milionów, ani też setek tysięcy - tak jak to miało miejsce przy kilku ostatnich, głośnych sprzedażach. Nie pozwól by ktoś Cię ubiegł.

Przykłady świadomego wsparcia biznesu przez korporacje, których nazwy są długie lub trudne w wymowie na polskiego klienta to:

lu.pl LibertyUbezpieczenia
nn.pl NationaleNederlanden
db.pl DeutscheBank
vw.pl Volksvagen

itd itd itd
 
Parametry domeny
Data rejestracji domeny:
Data wygaśnięcia domeny: