premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
Jak sortujemy wyniki?
www.

Wpisz domenę, którą chcesz przenieść do premium.pl. W kolejnym kroku będziesz mógł zalogować się i podać kod authinfo. Kod authinfo jest niezbędny do zainicjowania transferu domeny, możesz go uzyskać od obecnego rejestratora. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, poszukaj informacji na stronie rejestratora lub skontaktuj się z obsługą.

Po zainicjowaniu transferu, zazwyczaj rejestr wyśle na adres abonenta wiadomość z linkiem do potwierdzenia operacji, ale procedura będzie się różnić w zależności od końcówki. Dla domen globalnych może nie być możliwości przyspieszenia transferu, wówczas należy po prostu odczekać 7 dni od zlecenia i opłacenia operacji.

Dla domen .pl transfer jest bezpłatny, z wyjątkiem domen, które są w trakcie wygasania – dla nich trzeba wnieść opłatę reaktywacyjną przy inicjowaniu transferu.
Dla wszystkich innych końcówek zlecenie transferu jest płatne wg cennika, ale transfer przedłuża ważność domeny o rok.

Jeśli podczas transferu domeny zmienia się abonent lub niektóre dane abonenta, wówczas premium.pl wyśle dodatkowe dwa maile do potwierdzenia e-cesji – najpierw do obecnego, a następnie do nowego abonenta domeny. Dopiero po potwierdzeniu wszystkich operacji domena znajdzie się na Twoim koncie.