premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
 
PLN
netto
PLNPLN1 $USD0,2609 EUR0,2313 0 Kup Teraz »
  +23% VAT (1 230 000,00 PLN brutto)
 
 
Cena brutto:
1 230 000,00 PLN
Cena netto:
1 000 000,00 PLN
Rozliczenie z nabywcą:
Faktura VAT od premium.pl
Sprzedający:

 
 
 
 
 
Odwiedzin oferty:
400982
 
 
 
 
Opis oferty
Domena www.nieruchomosci.pl na sprzedaż!
Cena netto "Kup Teraz" to tylko 1 000 000 PLN.
Posiadamy kilka topowych domen i serwisów do sprzedaży, zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem.
Zapraszamy do zakupu najlepszej domeny nieruchomościowej w polskojęzycznym internecie, o ugruntowanej pozycji, gwarantująca przyszłemu nabywcy szybki zwrot z inwestycji, przy minimalnych nakładach na budowaniu marki. Najbardziej domyślna domena dla prestiżowego biznesu z rynku nieruchomościowego, idealna dla sieci biur nieruchomości, poważnej firmy deweloperskiej albo ogólnopolskiego portalu ogłoszeniowego i informacyjnego.
Najstarsza domena nieruchomościowa w polskim internecie, zarejestrowana 24 marca 1998 roku, czyli ponad 20 lat temu - prawidłowo interpretowana przez wszystkie przeglądarki. Pośrednikom i developerom nie trzeba przedstawiać tej domeny.
Domyślna i łatwa w zapamiętaniu domena generyczna, ze słowem "nieruchomosci". W wyszukiwarce Google zaindeksowanych jest prawie 60 mln stron z tym słowem - dzięki tej domenie Twój serwis znajdzie się na najwyższych pozycjach we wszystkich wyszukiwarkach.
Zalety
Naszą domenę najlepiej porównać do rzeczywistej nieruchomości, a dokładnie gruntu działki. Aby nieruchomość mogła przynosić duże dochody musi być spełniony podstawowy warunek: LOKALIZACJA. Jeśli na tym gruncie zbudujemy odpowiedni budynek, z atrakcyjnymi usługami to mamy sukces gwarantowany. Dokładnie tak samo jest z naszą domeną, jednak są znaczne różnice, które przemawiają na jej korzyść:
- nie podlega dekapitalizacji;
- generuje minimalne koszta utrzymania bez ogromnych podatków;
- nie przynosi strat w przypadku braku najemców;
- przy takich samych nakładach finansowych na budowę, pozwala na uzyskanie wielokrotnie większych zysków.
 
Parametry domeny
Data rejestracji domeny:
Data wygaśnięcia domeny: