premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
 
 
 
Purchase document:
VAT invoice from premium.pl
Seller:

 
 
 
 
Odwiedzin oferty:
1646
 
 
 
 
Opis oferty
Dobra domena to prestiż.
Kup tą domenę. Jak to zrobić? Wybierz u góry po lewej stronie "kup teraz" W przypadku domeny bez ustalonej ceny podaj swoją propozycję i potwierdź przyciskiem "zaproponuj"
Jeśli nie masz konta w serwisie Premium, zajrzyj tutaj:
http://pomoc.premium.pl/kategoria/konto-uzytkownika/rejestracja-w-serwisie/
Jaka jest wartość domeny?
Na cenę domeny składa się jej nazwa oraz końcówka. W polskim Internecie króluje końcówka .pl, dlatego polskie wyrazy z tą końcówką osiągają najwyższe ceny, np. saturn.pl – 600 tys. zł, urlopy.pl – 400 tys. zł.Poszukując idealnej nazwy dla swojej firmy czy produktu, można też trafić na atrakcyjne nazwy po niższych cenach. Na przykład domena błonnik.pl została sprzedana za 30 tys. zł, a cukierki.pl za 15 tys. zł. Więcej:
https://sklep.premium.pl/faq.html#ile_powinna_kosztowac_domena/
Zapraszamy.
wyjątkowa nazwa dla portalu/firmy organizującej szkolenia dla kobiet, jak i szkolenia prowadzone przez kobiety - Liderki. Chcesz tworzyć wyjątkowy projekt? Ta domena jest dla Ciebie!
Liderki to absolwentki szkoły, uczestniczki szkoleń. Liderki to również wykładowcy. Domena premium. Wartość domeny oceniamy znacznie wyżej od ceny startowej. Zapraszamy do składania ofert! To jedyna okazja na taki adres! Ta inwestycja szybko się zwróci biorąc pod uwagę ceny szkoleń dla liderek lub prowadzonych przez liderki w branży szkoleniowej.

Faktura od Premium
 
Parametry domeny
Data rejestracji domeny:
Data wygaśnięcia domeny:
php } ?>