premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
 
 
 
Rozliczenie z nabywcą:
Faktura VAT od premium.pl
Sprzedający:

 
 
 
 
 
Odwiedzin oferty:
206
 
 
 
 
Opis oferty
Domena krótka łatwa do pozycjonowania, jak widać nazwa wskazuje bezpośrednio na rodzaj działalności. Pod domeną działał sklep internetowy jednak z powodu problemów zdrowotnych oraz problemów ze wspólnikiem sklep podziałał 2 tygodnie. W sklepie dokonano w tym czasie 2 zakupów, zaznaczam, że nie zdążyłem z pozycjonowaniem czy marketingiem. Wszystko zostało postawione w tydzień i uruchomione. Jak na sklep istniejący od 3 tygodni bez reklamy to bardzo dobry wynik? Odwiedzalność była dosyć spora gdyż ze statystyk wynikało, że pod koniec tych 2 tygodni na stronę wchodziło około 15 osób dziennie. Podkreślam ponownie nie było żadnego pozycjonowania tym miałem się zająć po uruchomieniu sklepu.

Trochę o branży, którą reprezentuje ta domena. Branża erotyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź handlu, wyceniana jest z tego, co czytałem na około 150 milionów złotych rocznie, oczywiście w Polsce w innych krajach są to wyższe kwoty. Oczywiście wyceny tej branży z roku na rok rosną wystarczy spojrzeć na portale aukcyjne w odpowiednie działy, jakie generują sprzedaże. Branża o szerokim zakresie sprzedawanego produktu od łagodnych jak bielizna intymna po ostre zabawki oraz filmy. Nasze społeczeństwo coraz chętniej sięga po tego typu zabawki, aby urozmaicić zabawy w sypialni. Niestety jeszcze nam trochę brakuje do krajów rozwiniętych, ale jak to w każdej branży gonimy je wielkimi krokami.

Co oferuję, jako sprzedawca domeny? Jak już pisałem planowałem ze wspólnikiem o tworzenie sklepi internetowego dla dorosłych jednak ja nie zrobię wszystkiego i podział obowiązków był prosty. Niestety jak to bywa w życiu "mówiły jaskółki nie dobre są spółki" projekt upadł jak wspólnik się wycofał. Nie jestem handlarzem domen, więc z mojej strony kupujący może liczyć na wsparcie merytoryczne, co do szlaku rozwoju strony, jaki był założeniem, gdy powstawał (oczywiście to będzie tylko wsparcie merytoryczne czy skorzystasz z tego to już decyzja twoja), kontakty do hurtowni w Polsce, propozycja zamówień prosto od producentów, kontakt do przedstawiciela na Polskę niektórych zabawek, moja wizja marketingu, jaki miał zacząć działać po uruchomieniu strony.

Dla czego tak dużo proponuję? Jak już pisałem nie jestem handlarzem domen więc chcę przekazać wszystko co mam i co wiem.

Zapraszam, więc do składania propozycji.
 
 
Parametry domeny
Data rejestracji domeny:
Data wygaśnięcia domeny: