premium.pl : domeny, giełda domen, aukcje domen
 
  z FV od premium.pl
 
Rozliczenie z nabywcą:
Opcjonalna faktura VAT
Sprzedający:

 
 
Odwiedzin oferty:
252
 
 
 
 
Opis oferty
Wstęp
W przypadku większości domen premium, nabywca domeny powinien prowadzić aktywną i perspektywiczną działalność gospodarczą w tematyce związanej z oferowaną nazwą domeny lub w inny sposób utożsamiać się z daną nazwą domeny (np. popularne nazwiska). Zazwyczaj tylko w takich warunkach kupujący posiada realną zdolność oceny znaczenia i wartości domen internetowych wysokiej jakości dla rozwoju firmy.
Jeśli kupujący nie reprezentuje podmiotu, który posiada zaplecze finansowe oraz biznesowe, prawdopodobnie nie będzie w stanie 1) uświadomić sobie pozytywnego wpływu domeny kowalski.com.pl na przychody firmy, 2) zrozumieć słuszności oczekiwanej ceny domeny jako unikatowej i wymiernej inwestycji w długoterminową strategię marketingową, inwestycji w markę, inwestycji w rozwój biznesu.
Domena kowalski.com.pl to lokalizacja online klasy premium; marka dla lidera - obecnego lub przyszłego. Inne domeny, choć mogące wyglądać podobnie do kowalski.com.pl, prawdopodobnie nie reprezentują żadnej wartości strategicznej (np. inne marginalne na polskim rynku rozszerzenia, inna budowa, przed- / przyrostki).

Domena:
kowalski.com.pl

Kontakt w j. polskim / Contact in English:
adam@GCCinternet.com
GCCinternet.com - Corporate Domain Strategy & Premium Domains Acquisitions, Dubai

SPOSÓB ROZLICZENIA - Faktura i bezpieczna transakcja Escrow w Premium.pl

OFERTA PREMIUM - wysoką jakość domeny potwierdza DomainBroker.pl - polski lider ds. rynku wtórnego domen internetowych, inwestycji w domeny, realizacji przejęć domen.

Za ile kupowane są domeny?
www.dnjournal.com/domainsales.htm - cotygodniowy raport sprzedaży domen wraz z cenami

Czy nazwa domeny jest tematycznie związana z Twoją firmą?
Jeśli słowo kluczowe zawarte w nazwie domeny jest tożsame z usługami, produktami lub rynkiem, na którym działasz, we własnym interesie powinieneś postarać się o przejęcie danego adresu.
Dlaczego? - aby umocnić pozycję Twojej firmy w branży i zrobić to zanim z tej szansy skorzysta Twoja konkurencja.

Branżowa nazwa domeny jest kluczowym narzędziem marketingowym, które może determinować efektywność wszystkich działań promocyjnych realizowanych w Twojej firmie, także tych pozainternetowych.

"Domena to biznes i narzędzie do budowania przewagi nad konkurencją" - niezrozumienie tego faktu ogranicza rozwój i oddaje szansę rywalom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WARUNKI FINANSOWE
Jeśli cena "Kup Teraz" nie jest podana, oznacza to, iż domena nie znajduje się w aktywnej sprzedaży lub/i dla domeny toczą są indywidualne negocjacje sprzedażowe z podmiotami branżowymi.
Możesz potraktować ten fakt jako szansę złożenia oferty kupna, korzystając z opcji ZAPROPONUJ.

"ZAPROPONUJ" - funkcja giełdy umożliwia złożenie własnej deklarowanej oferty kupna, pozwalając na negocjację ceny podmiotom realnie zainteresowanym przejęciem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
INFORMACJE DODATKOWE z DomainBroker.pl umieszczone za zgodą DomainBroker.pl:
"
Właściwie dobrane domeny internetowe:
- są prestiżową lokalizacją biznesu w internecie
- wspomagają wszelkie działania marketingowe prowadzone w innych mediach, także reklamę offline
- wyróżniają ofertę firmy wśród konkurencji
- mogą samoczynnie kierować Klientów bezpośrednio do oferty firmy
- wspomagają budowanie pozycji lidera branży
- stanowią nierozłączny element każdej długoterminowej strategii zarządzania marką.

Znaczenie jakie mają branżowe domeny tematyczne dla biznesu:
- Skupiają oglądalność tematyczną najwyższej jakości, tzn. adres internetowy, tj. wymienione w ofercie, nie jest odwiedzany przypadkowo, ale przez osobę, która realnie poszukuje usługi bądź produktu odpowiadającego nazwie domeny
- Współczynnik tych odbiorców reklamy, którzy odwiedzają adres internetowy w postaci domeny mimo, iż nie są zainteresowani danym sektorem tematycznym usługi bądź produktu, jest bliski zeru
- Bezpośrednio kierują tematyczny ruch do oferty firmy
- Stanowią element prestiżu dla przedsiębiorstwa
- Istotnie wpływają na budowanie siły marki w perspektywie długoterminowej, lokując firmę wśród branżowych liderów rynku.

Przez powyższe, posiadanie i użytkowanie nazw domen wysokiej jakości w efekcie:
- Pozwala budować przewagę nad konkurencją
- Pozwala osiągać długoterminowe korzyści przy niskich kosztach (jednorazowy koszt przejęcia) względem regularnych alternatywnych kosztów reklamowych
- Pozwala zwiększyć efektywność działań reklamowych prowadzonych w innych mediach, także mediach offline.
"

---
Dla domainerow obserwujacych oferte: jesli liczysz na aukcje domeny lub oferte wyprzedazowa, pozbadz sie zludzen, wybierz inne domeny, innych sprzedajacych.
 
 
Parametry domeny
Data rejestracji domeny:
Data wygaśnięcia domeny: